albanaisStomatologji FrancezeallemandItalienPortugalishtrusishtespagnol

Mirë se vini në faqen e internetit të Gris le Constructeur Français, e specializuar në prodhimin e Makina italiane për akullore të cilësisë së lartë.

 

Ne jemi krenarë që ofrojmë një gamë të gjerë produktesh, duke filluar nga prodhuesit profesionistë të akulloresmakina për akullore me ngjitje te makinat e tejdukshme të bllokut të akullit.

 

Si lider në tregun e akullores në Francë, ne jemi të vendosur të ofrojmë makineritë dhe pajisjet më të mira të mundshme për të kënaqur të gjitha nevojat e klientëve tanë, qofshin ata fillestarë apo profesionistë me përvojë.

 

Ne nuk bëjmë kompromis për cilësinë e materialeve tona, dhe gjithashtu ofrojmë një sërë aksesorësh dhe pajisjesh për të bërë akullore, të tilla si ngrirës, ​​dollapë frigoriferë dhe pasterizues.

Nëse jeni duke kërkuar për një prodhues akulloreje për shërbime të buta, shikoni udhëzuesin tonë për t'ju ndihmuar të bëni zgjedhjen e duhur.

 

Dhe për ata që duan të fillojnë në krijimin e akullores me shkop, mos hezitoni të konsultohen me udhëzuesin tonë për akulloret.

Ne ju falënderojmë për besimin tuaj në Gris le Constructeur dhe shpresojmë që do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për ta bërë të suksesshme grumbullin tuaj të ardhshëm të akullores ose sherbetit.

 

 

 

 

 

Në Gris le Constructeur, ne besojmë se akullorja është një kënaqësi universale që duhet të jetë e aksesueshme për të gjithë. Kjo është arsyeja pse ne kemi bërë cilësinë, qëndrueshmërinë dhe përballueshmërinë shtyllat kryesore të biznesit tonë. Ne jemi të apasionuar pas asaj që bëjmë dhe ne kemi vënë në dispozicionin tuaj ekspertizën dhe njohuritë tona për t'ju ndihmuar të keni sukses në projektin tuaj të akullores. Mos hezitoni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje ose nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve tona. Ne mezi presim t'ju ndihmojmë të arrini ëndrrat tuaja për akulloren perfekte.

 

Përveç makinerive tona me cilësi të lartë dhe linjës së plotë të aksesorëve dhe pajisjeve për prodhimin e akullores, ne ofrojmë gjithashtu shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar në çdo hap të projektit tuaj të akullores, pavarësisht nëse keni nevojë për këshilla për zgjedhjen e makinës së duhur për biznesin tuaj, ndihmë në konfigurimin e pajisjes tuaj ose mbështetje teknike për çdo moment. Ne krenohemi me reputacionin tonë si një prodhues i besuar dhe jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbime superiore për çdo klient. Shpresojmë që të zgjidhni Grey the Builder për projektin tuaj të ardhshëm të akullores!

 

Faleminderit që zgjodhët Grey the Builder!

Akullore italiane me 2 vajza ne French cancan

Nëse jeni një sipërmarrës që kërkon të blejë pajisje profesionale për biznesin tuaj, duhet të konsideroni blerjen me qark të shkurtër. Të blesh në një qark të shkurtër do të thotë të blesh drejtpërdrejt nga prodhuesi, pa kaluar përmes një ndërmjetësi. Blerja në vend ka shumë përparësi, të cilat do t'i shqyrtojmë në këtë postim në blog. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë!

blej makinën tënde franceze të akullores është e shtrenjtë

Ne jemi prodhues francez

Mirë se vini në sajtin teknik të akullores për makinat italiane të akullores, prodhuesit profesional të akullores, aparatet e akullores me shkop 

 

Rreth Nesh

Ne jemi një kompani Auvergne e vendosur në Brioude, e regjistruar në drejtorinë e tregtimeve Puy en Velay nën numrin 538 10 312
nr. TVSH brenda komunitetit FR72 538 101 312
Kodi APE 2825Z

Numri i autorizimit Cémafroid 41824 A

turbinë italiane, eskimeze

Qira akulloreje italiane, akullore profesionale me qera, akullore me shkop me qera

por edhe akulloret profesionist

Blerja e akullores italiane, blerja e akullores profesioniste, blerja e akullores 

Numri 1 frëngjisht i

Makinë italiane për akullore *

Historia jonë

Importues i makinerive kineze të akullores, prej 5 vitesh, kam udhëtuar 60 mijë km në vit në sezon për të riparuar makineritë e papërfunduara ose të prishura. Një ditë u lodha nga Made in China dhe, me djalin tim, i cili ishte në një diplomë ftohjeje profesionale, vendosëm të bënim makinën e përsosur: një makinë që do të funksiononte edhe kur është nxehtë, që do të ishte e lehtë për t'u përdorur dhe më e përballueshme.

Makina e akullit Gris lindi.

 

2011

Krijimi i prototipit tonë të parë.

Një model i vetëm i makinës italiane të akullores.

Sot

Jemi të pranishëm në parqet dhe kopshtet zoologjike më të mëdha në Francë.

Ne kemi një gamë produktesh që mbulojnë pothuajse të gjitha nevojat për prodhimin dhe shitjen e akullores.

* Mirë ok, e di, është mashtrim, ne jemi i vetmi prodhues italian i makinerive të akullores në Francë

akullore e shkëlqyer italiane me vanilje

Makinat e akullit të prodhuara në Francë që ne ndërtojmë:

poster reklamues i makinerisë franceze të akullores me 2 vajza me fustan kabare franceze cancan

01.

Prodhuesi profesionist i akullores

Akullorebërës profesionistë

me një prodhim prej 30 litra deri në 120 litra në orë

Do të gjeni një gamë të gjerë akulloresh profesionale për të zgjedhur.

 

Ne kemi modele me rezervuarë që variojnë nga 5 deri në 20 litra, kështu që ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja.

 

Të gjithë prodhuesit tanë të akullores janë krijuar që të jenë të lehtë për t'u përdorur dhe vijnë me shumë veçori që do ta bëjnë punën tuaj më të lehtë.

 

Ne ofrojmë gjithashtu trajnime online ose në vend.

Ejani na vizitoni sot dhe ne do t'ju ndihmojmë të gjeni prodhuesin e përsosur të akullores për biznesin tuaj.

foto e akullores pro 3.7 kw prodhim 50 litra në orë

02.

Makinë italiane për akullore

Nëse jeni duke kërkuar për një prodhues italian axhelato që është ndërtuar për të qëndruar, mos kërkoni më larg se e jona.

 

Ne ndërtojmë të vetmen makinë italiane të akullores të ndërtuar ndonjëherë në Francë dhe e bëjmë atë me materialet më cilësore.

 

Pavarësisht nëse është një makinë tavoline ose një makinë me rrota, sigurohuni që të keni makinën e duhur për biznesin tuaj.

 

Dhe makinat tona janë ndërtuar për të prodhuar akull edhe kur jashtë është nxehtë.

 

Pra, nëse jeni duke kërkuar për një ekspert në makinat italiane të akullores, mos kërkoni më larg se ne.

 

Ne do të sigurohemi që të merrni makinën e përsosur për nevojat tuaja.

foto e akullores italiane 2464

03.

 

 

Makina e akullores me shkop është koncepti më i plotë për të bërë akullore cilësore dhe tërheqëse në shtëpi. Me prodhuesin tonë të akullores me shkop, mund të bëni akullore të pastër frutash, ose të bëheni kreativ dhe t'i mbushni me shijen tuaj të preferuar.

 

Mundësitë janë të pakufishme!

Por makina jonë nuk bën vetëm akullore të mrekullueshme, por edhe jua bën të lehtë!

Thjesht zgjidhni shijet tuaja, shtoni përbërësit tuaj dhe lëreni makinën të bëjë pjesën tjetër. Në pak kohë do të keni kokrra perfekte që do t'i pëlqejnë të gjithëve.

 

Pra, pse të presim? Merrni prodhuesin tonë të akullores me shkop sot dhe filloni të bëni akullore të mrekullueshme në shtëpi!

 

 

Faleminderit që vizituat faqen tonë të internetit.

Ne jemi prodhuesi kryesor i makinerive italiane të akullores, prodhuesve të akullores dhe makinerive profesionale të akullores. Ne ofrojmë gjithashtu një gamë të gjerë produktesh të tjera për t'ju ndihmuar të bëni akulloren ose sherbetin perfekt, duke përfshirë ngrirës, ​​dollapë frigoriferikë dhe pasterizues.

 

Pavarësisht nëse jeni fillestar apo profesionist me përvojë, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të bërë mirë punën tuaj. Mos hezitoni të shfletoni faqen tonë dhe të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje. pyetje. Mezi presim t'ju shërbejmë.